środa, 27 marca 2013

Odcinek 1


Przedstawiam Steven'a Forest'a.
Zapalony muzyk. Rozpoczął karierę muzyka, planuje zostać gwiazdą rock'a.W każdej wolnej chwili, ćwiczy grę na gitarze. Szef dostarcza mu nowych kompozycji.To jest Dorotha. Nasza gospodyni.
Jest świetną kucharką. Oboje zaganiani w pracy, nie mamy czasu gotować. Bez Dorothy, zginęlibyśmy z głodu.Taaaak... A to jestem ja...Lana Winter.Pracuję jako akrobatka. Od zawsze fascynował mnie ten zawód. Postanowiłam spróbować swoich sił w tej dziedzinie. Od dziecka chodziłam na gimnastykę, więc moje ciało jest bardzo giętkie. Stąd moja nazwa sceniczna - Elastyna. Może kiedyś wpadnę do Was przez Sim Port? Szukam dojścia na sam szczyt kariery.Od dłuższego czasu mieszkam razem ze Stevenem. Jesteśmy bardzo zapracowani, jednak każdą wolną chwilę staramy się spędzić razem.

Mamy jedną, żelazną zasadę. W czwartki, zjadamy razem obiad, opowiadając sobie o całym minionym tygodniu.Ja pracuję w moim mieście, jednak Steven, często jest na wyjazdach. Wtedy Dorotha okazuje się najlepszym kompanem. Ma już 60 lat, ale poczuciem humoru dorównuje najmłodszym.Jest niesamowita. Stale się kształci. Co i rusz, podaje nowe dania. Jest po prostu niezastąpiona!C. D. N.

1 komentarz:

  1. Bardzo mi sie podoba :) licze na wiecej..:) i na jakies fajne akcje :) moze jakis romans...:) heeh super;)

    OdpowiedzUsuń